Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verstilde zeefdruk 'Systeemcompositie' van Marisa Onderwater uit 1976.
Formaat ca 62 x 45 cm. Gesigneerd en genummerd. De zeefdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 14-4-2018 om 12:41 |
Eindtijd | 28-4-2018 om 23:41 |