Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint

Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!
Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!Ferdinand Luigini - Maritieme scene - aquatint kopen? Bied vanaf 79!
  • Ferdinand Luigini (1870-1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlImpressionistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
Lijst32 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Karakteristieke maritieme scene van een levendige haven.
Ferdinand Luigini (Frankrijk 1870-1943).
Originele aquatint/kleurenets.
R.o. potlood gesigneerd.
Begin 1900.
Ets grootte 25 x 19 cm.
In witte houten lijst, afm. 41 x 32 cm (rechter bovenhoek beschadigd, zie voorlaatste foto).

Ferdinand Jean Luigini was een Italiaans-Franse kunstenaar, die in 1870 werd geboren te Orienas en in 1943 kwam te overlijden. Luigini was schilder, aquarellist en etser van stads- en dorpsgezichten, landschappen en portretten.
Geboren in Parijs 1870-1943, schilder in olie en aquarel, etser en lithograaf.
Hij studeerde kunst in Parijs onder Emile Verhaeren en exposeerde op de Salon des Artistes Francais.
Hij maakte studiereizen naar o.a. Volendam en Parijs.

enkel gebruikssporen aan lijst

Ferdinand Luigini (1870-1943)

ItaliaansItaliaansFransFransAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  ffagott
FA. (7)

380 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
41 cm
32 cm
25 cm
19 cm
Starttijd:31-10-2022 om 10:26
Eindtijd:08-11-2022 om 20:05
Openingsbod € 79
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieVenlo,  Nederland