Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd

Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 165,00

Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 165!Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 165!Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 165!Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 165!Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 165!Marius Bauer (1867-1932) - ets, handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  JBK
FA. (20)

390 verkochte items
  • Marius Bauer (1867-1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Marius Bauer (1867-1932)

Ets, handgesigneerd en genummerd N6, tevens gemonogrameerd in de plaat

Afmetingen ets: 12,5cm x 13,5cm

Status: Goed, is ingelijst.

Over hemzelf:

Marius Bauer (1867-1932), schilder van het Oosten

Marius Bauer was 21 jaar oud toen hij te scheep ging voor zijn eerste grote reis. Deze tocht, in het najaar van 1888, voerde hem naar Istanbul. Daar raakte hij voor altijd in de ban van het Oosten. Uit een brief aan zijn moeder blijkt het effect dat deze volkomen onbekende wereld op hem had: ‘Ik heb nu wel een vast doel voor ogen, iets dat ik voor die tijd geheel miste.’ Zo begon een leven van reizen en trekken dat de voedingsbodem voor zijn kunstwerken zou vormen. Hij bezocht meerdere malen het Nabije Oosten maar hij ging ook naar Rusland, India, Noord-Afrika en zelfs naar Indo-China en Nederlands-Indië. Aanvankelijk reisde hij vrijwel altijd alleen, later werd hij vergezeld door Jo Stumpff (1873-1964) met wie hij in 1902 trouwde en een reis maakte naar Spanje.

Dit item is verkocht voor 165,00

Starttijd:03-01-2017 om 08:15
Eindtijd:14-01-2017 om 20:15

Biedingen (1):

ariesmoeder
4 jan. / 23:17
€ 165