Gustavsberg - Aardewerken baby Meerkoet ontwerp Paul Hoff jaren'60 - Archipelago serie
Mr. Strange - Meneer Bamako is weer in actie!
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristieke Bauer ets uit 1910.
Potlood gesigneerd rechtsonder. Genummerd 58 linksonder.
Literatuur: Catalogus Van Wisselingh no. 233.
Beeldmaat 56 x 45,5 cm. Bladmaat 62,5 x 49 cm. Losbladig.
De titel volgens de catalogus van Van Wisselingh klopt niet, het betreft hier het interieur van
het moorse Alhambra paleis te Granada (Spanje).
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 3-3-2018 om 20:24 |
Eindtijd | 18-3-2018 om 19:24 |