Marius Bauer - ets: een turkse bazaar

Marius Bauer - ets: een turkse bazaar kopen? Bied vanaf 99!
Marius Bauer - ets: een turkse bazaar kopen? Bied vanaf 99!Marius Bauer - ets: een turkse bazaar kopen? Bied vanaf 99!Marius Bauer - ets: een turkse bazaar kopen? Bied vanaf 99!Marius Bauer - ets: een turkse bazaar kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (18)

434 verkochte items
Alle items van deze verkoper (159)
  • Marius Bauer (1867-1932)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen17 cm x 11 cm (h x b)
Passe-partout32.5 cm x 27.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets van Marius Bauer. Titel: een turkse bazaar. Afmetingen incl passepartout: H32.5 x b27.5cm. Afmetingen voorstelling: H17 x b11cm.  Het werk is rechtsonder, met potlood, gemonogrammeerd.  Met het "label" van E.J. van Wisselingh & Co. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Literatuur: Van Wisseling & Co, Zijn etswerk, nummer: 86.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag

De ets is in goede staat, de randen om het werk heen zijn vergeeld.

Starttijd:12-07-2021 om 19:52
Eindtijd:22-07-2021 om 19:51
Openingsbod€ 99
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland