Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Marius Bauer. Afmetingen voorstelling: H13 x b8,5 cm. Afmetingen blad: H32 x b22,5 cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd met potlood en linksonder in de druk. Conditie: in goede staat.
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 10-5-2018 om 12:24 |
Eindtijd | 18-5-2018 om 20:24 |