Marius Bauer: Ets, Oosters Winkeltje

Marius Bauer: Ets, Oosters Winkeltje kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Marius Bauer: Ets, Oosters Winkeltje kopen? Bied vanaf 35!Marius Bauer: Ets, Oosters Winkeltje kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (274)

Lid sinds 2010
37054 verkochte items
Alle items van deze verkoper (197)
  • Marius Bauer (1867-1932)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van een Oosters Winkeltje van Marius Bauer

Titel: Oosters Winkeltje
Jaartal: 1890
Afmetingen beeld: 11,4 cm x 8,7 cm (afmetingen blad: 32,5 cm x 22,5 cm)
Oplage: no. 13
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder) en in de druk (midden-onder)
Ingelijst: Nee
Materiaal: Ets op geschept papier
Literatuur: Wisselingh nr. 11

Conditie:
Het beeld zelf is in zeer goede staat. Maar de buitenranden van het blad om het beeld heen, hebben vergeelde lijnen en boven het beeld resten van grijs papier (deels zichtbaar op de foto). Wanneer het werk in een passe-partout of in een lijst wordt geplaatst, is hier waarschijnlijk nauwelijks iets van zichtbaar.

Verzendkosten:
Dit werk kan worden verzonden voor 10 euro in pakket/koker. Afhalen in Amsterdam Z-O tijdens kantooruren (op afspraak) zonder extra kosten. Aankopen bij de Veilingmeester kunnen, indien mogelijk, gecombineerd worden om de verzendkosten te beperken.

Garantie:
Dit werk is volledig door Kunstveiling.nl gegarandeerd.

Bezichtigen:
Het is mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks dat u een aankoopgarantie heeft, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. U kunt contact opnemen via de knop “Stel de verkoper een vraag” om een afspraak te maken. Bezichtigen kan in Amsterdam Z-O, tijdens kantooruren, maar alleen op afspraak.

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:20-03-2014 om 10:51
Eindtijd:31-03-2014 om 11:51

Biedingen (1):

ajsch
22 mrt. / 22:37
€ 35