Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1800 t/m 1899 |
Techniek | Ets |
Stijl | Oriëntaals |
Onderwerp | Historisch |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 19.5 x 29 cm (h x b) |
Passe-partout | 33 x 41 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | nr 11 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De ets is in zeer goede staat. Het paspartout iets minder | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Driebergen, Nederland |
Objectlocatie | Driebergen, Nederland |
Starttijd | 19-7-2019 om 10:28 |
Eindtijd | 2-8-2019 om 8:49 |