Marius Janssen (1885-1957) - Ets - Gouda - Verkocht

Marius Janssen (1885-1957) - Ets - Gouda kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Marius Janssen (1885-1957) - Ets - Gouda kopen? Bied vanaf 1!Marius Janssen (1885-1957) - Ets - Gouda kopen? Bied vanaf 1!Marius Janssen (1885-1957) - Ets - Gouda kopen? Bied vanaf 1!Marius Janssen (1885-1957) - Ets - Gouda kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Marius Janssen (1885-1957) - Gouda - r.o. in potlood gesigneerd en met passe-partout.

Afmeting ca 52x39cm. Heeft linksboven lichte vlek (zie foto's).

Wordt goed verpakt en aangetekend verstuurd.

Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:12-09-2017 om 18:38
Eindtijd:19-09-2017 om 18:38
Biedingen (2)
stama
19 sep. / 18:31
€ 3
sachakunst
13 sep. / 22:18
€ 1