Marius Janssen - Delfshaven Aelbrechtskolk

Marius Janssen - Delfshaven Aelbrechtskolk kopen? Bied vanaf 30!
Marius Janssen - Delfshaven Aelbrechtskolk kopen? Bied vanaf 30!Marius Janssen - Delfshaven Aelbrechtskolk kopen? Bied vanaf 30!
  • Marius Janssen (1885-1957)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Techniek Ets/Aquatint
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 19 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Gekleurde ets van het Zakkendragershuisje in Rotterdam Delfshaven. Ooit aangekocht bij Kunsthandel De Ster Schiedamseweg 107 Rotterdam.
ConditieRedelijk
Passepartout is vergeeld. Lijst heeft kleine beschadigingen
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wageningen, Nederland

Marius Janssen (1885-1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  janburger
Lid sinds 2024
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
51 cm
33 cm
38 cm
19 cm