Marius Janssen - ets - Dordrecht - Verkocht

Marius Janssen - ets - Dordrecht kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Marius Janssen - ets - Dordrecht kopen? Bied vanaf 1!Marius Janssen - ets - Dordrecht kopen? Bied vanaf 1!Marius Janssen - ets - Dordrecht kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  KoenKool

Lid sinds 2017
33 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de kerk van Dordrecht gemaakt door Marius Janssen (1885-1957).
in passepartout.

Afmetingen:
ets ca. 20 x 15 cm
passepartout 40 x 30 cm

Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:10-05-2017 om 16:21
Eindtijd:17-05-2017 om 16:21
Biedingen (5)
Hans51
17 mei / 00:56
€ 13
Armando
17 mei / 00:56
€ 11
Hans51
14 mei / 00:32
€ 9
Armando
14 mei / 00:32
€ 7
Armando
10 mei / 20:46
€ 1