Marius Janssen. Ets. Leiden Stadhuis. - Verkocht

Marius Janssen. Ets. Leiden Stadhuis. kopen? Bied vanaf 8!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen afbeelding: 16,5x12,5 cm.
Techniek: ets.
Gesigneerd: met potlood, linksonder titel en rechtsonder handtekening.
Jaartal: onbekend.
Oplage: onbekend.
Met mooi mosgroen passepartout met zwarte binnenrand.
Verzending k.k.
Garantie op echtheid.

Dit item is verkocht voor 8,00
Starttijd:12-02-2013 om 20:38
Eindtijd:17-02-2013 om 20:38
Oversloot
13 feb. / 11:42
€ 8