Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle - Verkocht

Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen - Ets - Sassenpoort, Zwolle kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Ankering
FA. (10)

Lid sinds 2017
185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van de kunstenaar, Marius Janssen. Voorstelling: Sassenpoort, Zwolle. Gesigneerd in potlood en gedateerd. Afm totaal: 60 x 46 cm. Afm ets: 37 x 25 cm. Inclusief ophangmogelijkheid. De lijst heeft lichte plekjes, ivm glasplaat wordt het extra goed ingepakt.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:18-04-2018 om 16:42
Eindtijd:02-05-2018 om 20:42
twentyland
24 apr. / 20:01
€ 20