Marius Janssen: handgekleurde ets, Nijmegen Grote Markt - Verkocht

Marius Janssen: handgekleurde ets, Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 25,00

Marius Janssen: handgekleurde ets, Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen: handgekleurde ets, Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen: handgekleurde ets, Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 20!Marius Janssen: handgekleurde ets, Nijmegen Grote Markt kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Den_Olden_Vos
FA. (9)

231 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Handgekleurde ets van Marius Janssen, getiteld "Nijmegen Grote Markt". Rechtsonder in potlood gesigneerd. Fraaie ets, kleuren zijn nog erg mooi. Heeft kleine reparatie aan linkerzijde kerktoren. Voorzien van passe-partout. Marius Janssen is geboren in 1885 te Den Haag, overleden in 1957 te Rotterdam. Marius Janssen staat bekend om zijn stadsgezichten; hij beeldde vooral kerken en andere opvallende gebouwen in Nederlandse steden af. Afmeting 45x27cm.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-04-2017 om 18:24
Eindtijd:11-04-2017 om 18:24
Biedingen (2)
jarl
09 apr. / 00:21
€ 25
Albirdy
08 apr. / 09:33
€ 20