MARIUS JANSSEN - Ets – Witte huis Rotterdam – Gesigneerd en ingelijst – ca 1925

MARIUS JANSSEN  - Ets – Witte huis Rotterdam – Gesigneerd en ingelijst – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 14,00

Andere items

MARIUS JANSSEN  - Ets – Witte huis Rotterdam – Gesigneerd en ingelijst – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!MARIUS JANSSEN  - Ets – Witte huis Rotterdam – Gesigneerd en ingelijst – ca 1925 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (72)

2663 verkochte items
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
GesigneerdHandgesigneerd

Een ets van de Rotterdamse kunstenaar Marius Janssen uit ca 1925 van ‘Het Witte Huis’ in Rotterdam.

Handgesigneerd met potlood + gemonogrammeerd (‘M. J.’) in de etsplaat.

Ingelijst (28 x 21 cm). Klaar om op te hangen.

Marius Johannes Janssen (geboren in Den Haag 1885, overleden in Rotterdam 1957), etser en fotograaf. Hij woonde en werkte zijn gehele leven in Rotterdam en was in zijn tijd een zeer bekend etser. Zijn etsen hebben voornamelijk stadsgezichten als onderwerp, waaronder Amsterdam, Rotterdam, Groningen, 's-Hertogenbosch, Dordrecht en Delft. Veel van zijn etsen betreffen kerken, kerktorens en markante en bijzondere gebouwen.

Het Witte Huis is de naam van een gebouw in Rotterdam dat een tijdlang het hoogste kantoorgebouw van Europa is geweest. Het heeft het bombardement op Rotterdam in 1940 overleefd, in de jaren negentig werd het zoveel als mogelijk in de oorspronkelijke staat teruggebracht (gevels en dak). Het was de eerste wolkenkrabber van Rotterdam en wordt door sommigen ook als eerste wolkenkrabber in Europa beschouwd. (Bron: Wikipedia)

Titel: “Witte Huis Rotterdam”. De titel staat handgeschreven linksonder.

Kunstenaar: Marius Janssen (1885-1957).

Techniek: Ets.

Jaartal: ca 1925.

Afmetingen: Lijst, 28 x 21 cm.

                         Afbeelding, 12 x 10 cm.

Ingelijst: In de originele houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood rechtsonder + gemonogrammeerd (‘M. J.’) in de etsplaat

Oplage:  Onbekend.

Conditie: De ets is in goede staat.  De houten lijst heeft slijtplekjes.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-De ets kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-De ets kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8,00 euro (verzending via KIALA).

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:19-10-2014 om 15:45
Eindtijd:02-11-2014 om 14:55

Biedingen (8):

CvD
2 nov. / 14:42
€ 14
duit77
2 nov. / 12:00
€ 12
Lus
2 nov. / 11:59
€ 10
duit77
2 nov. / 11:59
€ 10
Lus
30 okt. / 20:27
€ 7
Caro45
30 okt. / 20:27
€ 5
Caro45
24 okt. / 21:00
€ 3
skarouw
24 okt. / 13:06
€ 1