Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst

Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marius Johannes Janssen - Landschap met Molen - Aquarel, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen43 cm x 25 cm (h x b)
Lijst48 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
JC 534-2
Marius Janssen
Landschap met Molen
Aquarel
43 x 25 cm
48 x 37 cm

Marius Johannes Janssen (1885-1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

442 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
37 cm
48 cm
25 cm
43 cm
Starttijd:29-08-2022 om 20:04
Eindtijd:04-09-2022 om 22:59
Openingsbod € 45
ObjectlocatieBreda of Amsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland