Marius Johannes Janssen - Marius Janssen - ets - Leiden Universiteit - Verkocht

Marius Janssen - ets - Leiden Universiteit kopen? Bied vanaf 30!
Grafiek (handgesigneerd)

Marius Janssen - ets - Leiden Universiteit kopen? Bied vanaf 30!Marius Janssen - ets - Leiden Universiteit kopen? Bied vanaf 30!Marius Janssen - ets - Leiden Universiteit kopen? Bied vanaf 30!Marius Janssen - ets - Leiden Universiteit kopen? Bied vanaf 30!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld linksonder.

Beeldmaat 12,5 x 18 cm. Ingelijst. Lijstmaat 26 x 30 cm.

Marius Janssen is geboren te Den Haag in 1885 en overleden te Rotterdam in 1957.