Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets -

Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!
Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!Marius Johannes Janssen - Rotterdam, Delftse Vaart en Delftse Poort - grote ets - kopen? Bied vanaf 35!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het blad. 30x45 cm, is schoon en helder.

Plaatrand 25x39 cm.

Met potlood gesigneerd r.o. en titel l.o.

Wordt gerold verstuurd in een koker.

In zeer goede gebruikte staat.

Marius Johannes Janssen (1885-1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1388 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
45 cm
30 cm
Starttijd:16-08-2022 om 20:52
Eindtijd:30-08-2022 om 19:45
Openingsbod € 35
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland