Marius Johannes Janssen - Schip in aanbouw

Marius Johannes Janssen - Schip in aanbouw kopen? Bied vanaf 55!
Marius Johannes Janssen - Schip in aanbouw kopen? Bied vanaf 55!Marius Johannes Janssen - Schip in aanbouw kopen? Bied vanaf 55!Marius Johannes Janssen - Schip in aanbouw kopen? Bied vanaf 55!
  • Marius Johannes Janssen (1885-1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van De groothoofdpoort in Dodt van Marius Johannes Janssen (1885-1957)

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd maar prima indruk.

Marius Johannes Janssen (1885-1957)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2192 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1026)
16 cm
35 cm
Starttijd:20-07-2022 om 12:00
Eindtijd:02-08-2022 om 22:22
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland