Marja de Raadt - Marja de Raadt - gesigneerde linosnede - Nature morte

Marja de Raadt - Marja de Raadt - gesigneerde linosnede - Nature morte kopen? Bied vanaf 30!
Marja de Raadt - Marja de Raadt - gesigneerde linosnede - Nature morte kopen? Bied vanaf 30!Marja de Raadt - Marja de Raadt - gesigneerde linosnede - Nature morte kopen? Bied vanaf 30!Marja de Raadt - Marja de Raadt - gesigneerde linosnede - Nature morte kopen? Bied vanaf 30!Marja de Raadt - Marja de Raadt - gesigneerde linosnede - Nature morte kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marja de Raadt (1950)
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Schitterende linosnede van Marja de Raadt

Titel: nature morte

Oplagenummer:13/ 50 E.D.

Afmeting afbeelding: 43 x 60 cm.

Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest

Marja de Raadt (1950)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
75 cm
50 cm

Starttijd:16-09-2018 om 15:03
Eindtijd:25-09-2018 om 20:01
Openingsbod€ 30
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieDelft, Nederland