Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom"

Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!
Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!Marja Hooft - 4 vaasjes 'Boom" kopen? Bied vanaf 80!
  • Marja Hooft (1946)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1968
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gemerkt Handgesigneerd
4 keramieken vintage vaasjes van ontwerpster Marja Hooft.
Vervaardigd in 1968.
Afmetingen per vaasje: H13,5 x B11 cm.
Zogenaamde "Boom" genoemd omdat hij opstapelbaar is.

Marja Hooft (Amsterdam, 1946) is, voor zij aan haar lange loopbaan als docent keramiek begon, werkzaam geweest bij de Experimentele Afdeling van de Porceleyne Fles en het Keramische Werkcentrum te Heusden. In haar vroege werk als zelfstandig keramist vormde de natuur de inspiratiebron voor de coulissen landschappen, die Marja Hooft op panelen aanbracht. Haar werk werd in eerste instantie steeds gestileerder en abstracter, tot begin jaren tachtig kleur en decoratie hun intrede deden.

4
1 vaasje heeft een klein chipje aan de rand, zie foto.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25