Marjan Jaspers, zeefdruk met lijst , titel

Marjan Jaspers, zeefdruk met lijst , titel  kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 110,00

Andere items

Marjan Jaspers, zeefdruk met lijst , titel  kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers, zeefdruk met lijst , titel  kopen? Bied vanaf 50!Marjan Jaspers, zeefdruk met lijst , titel  kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Marjan Jaspers (1949)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Tulpen “
Afmetingen beeld: h.92 cm x b.70 cm (Lijst: 104 cm x 93 cm)
Gesigneerd: ja, met potlood
Oplage: 73 / 125
Ingelijst: in mooie aluminium lijst
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: in nieuwstaat
Ophalen: U kunt het werk ophalen in de galerie Van Bellen Art in Willemstad of Brielle. Bezorging met koerier in overleg voor kosten koper

Dit item is verkocht voor 110,00

Starttijd:04-11-2014 om 18:57
Eindtijd:09-11-2014 om 18:57

Biedingen (8):

MajoraenGert
9 nov. / 18:41
€ 110
13937
9 nov. / 18:41
€ 100
MajoraenGert
9 nov. / 18:22
€ 85
13937
9 nov. / 18:15
€ 80
MajoraenGert
9 nov. / 18:13
€ 75
13937
9 nov. / 18:13
€ 75
MajoraenGert
9 nov. / 16:56
€ 55
13937
8 nov. / 23:41
€ 50