MARJAN SMIT - ETS uit 25 (1987) - GESIGNEERD en mooi INGELIJST.

MARJAN SMIT - ETS uit 25 (1987) - GESIGNEERD en mooi INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 200!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 200,00

MARJAN SMIT - ETS uit 25 (1987) - GESIGNEERD en mooi INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 200!MARJAN SMIT - ETS uit 25 (1987) - GESIGNEERD en mooi INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 200!MARJAN SMIT - ETS uit 25 (1987) - GESIGNEERD en mooi INGELIJST.  kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  doncampo
FA. (6)

278 verkochte items
  • Marjan Smit (1958)
TypeTekening / Aquarel

Betreft een een groot abstract werk uit een kleine oplage van 25. Het werk is in potlood gesigneerd en vervaardigd in 1987. Dit is exemplaar 6. Het is voorzien van passe partout en mooi ingelijst in een moderne Barth Aluminium omlijsting, compleet met ophangsysteem. Het werk kan zondermeer direct aan de wand worden opgehangen.

Maat: beeld 50x70 cm, Omlijsting 60x80 cm.

Dit item is verkocht voor 200,00

Starttijd:15-12-2014 om 11:31
Eindtijd:21-12-2014 om 11:31

Biedingen (1):

aartdejongjunior
21 dec. / 11:09
€ 200