Marjan Smit, kleurenets, 2004 - Verkocht

Marjan Smit, kleurenets, 2004 kopen? Bied vanaf 89!

Verkoopprijs: € 89,00

Marjan Smit, kleurenets, 2004 kopen? Bied vanaf 89!Marjan Smit, kleurenets, 2004 kopen? Bied vanaf 89!Marjan Smit, kleurenets, 2004 kopen? Bied vanaf 89!Marjan Smit, kleurenets, 2004 kopen? Bied vanaf 89!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (211)
  • Marjan Smit (1958)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie ets van de hand van Marjan Smit, door de kunstenaar zelf gedrukt in een kleine oplage.

Zowel de lijst als het werk zijn in prima conditie. Het geheel kan zo aan de muur.

Afmeting van de lijst is 31 x 41cm

Afmeting van het werk is 20 x 15cm

Dit item is verkocht voor 89,00
Starttijd:13-05-2017 om 19:08
Eindtijd:26-05-2017 om 19:08
KunsthandelOlafWijman
26 mei / 09:17
€ 89