Marjel Beumer.Stilleven.

Marjel Beumer.Stilleven. kopen? Bied vanaf 25!
Marjel Beumer.Stilleven. kopen? Bied vanaf 25!Marjel Beumer.Stilleven. kopen? Bied vanaf 25!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Mooi ingelijste aquarel van Marjel Beumer.

Zij heeft de Rietveld academie gevolgd en is sinds 1986 werkzaam geweest als aquareldocente.Zij heeft 15 jaar lang les gegeven in de aquarel techniek. Sinds 2003 maakt zij ook kettingen, voor haar gevoel is dat hetzelfde als schilderen maar dan met kralen. Zij vindt het heerlijk om met kleur en compositie te werken.

Gedateerd en gesigneerd Marjel Beumer '84.

Afmeting inclusief lijst:67x88 cm.

Herkomst:Collectie Streefoord Eemnes.

Verzendkosten zijn voor rekening van de koper.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
Starttijd:14-06-2016 om 16:05
Eindtijd:28-06-2016 om 16:05
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieNederland