Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst

Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!Marjolein van Haasteren - What's the bug - Houtsnede, Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
  • Marjolein van Haasteren (1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekHout/Linosnede
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 23 cm (h x b)
Lijst55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Mix 10 Com
Marjolein van Haasteren
What's the bug
Houtsnede 10/25
1997
24 x 23 cm
55 x 50 cm

Marjolein van Haasteren (1967)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
50 cm
55 cm
23 cm
24 cm
Starttijd:08-02-2022 om 17:20
Eindtijd:18-02-2022 om 20:05
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieBreda of Amsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland