Marjon de Groot Prachtig Aquarel (Ingelijst) - Verkocht

Marjon de Groot  Prachtig Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Marjon de Groot  Prachtig Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Marjon de Groot  Prachtig Aquarel (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  koc
FA. (3)

106 verkochte items
  • Marjon de Groot (1958)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar Marjon de Groot

Aquarel

Jaar 1990

Handgesigneerd met potlood rechtsonder

Ingelijst met passe partout

Afmeting 62,5x62,5cm

izgst

Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:10-08-2016 om 12:34
Eindtijd:15-08-2016 om 19:34
vdleur
15 aug. / 11:47
€ 1