Mark Brusse - Just like trees - 6 kleuren ets - Verkocht

Mark Brusse - Just like trees - 6 kleuren ets kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 175,00

Geplaatst door  Gobli
FA. (5)

118 verkochte items
  • Mark Brusse (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Mark Brusse - Just like trees - 6 kleuren ets

Oplage 30

Zeer grote ets van Mark Brusse van maar liefst 160 x 120 cm. Zeer mooi uitgevoerd op zwaar papier in een kleine oplage. Galeriewaarde 1250-1500 euro.

Verzendkosten: € 25,- (Liever ophalen in Eindhoven, in verband met de grootte en kwetsbaarheid van het werk!)

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:23-02-2014 om 03:20
Eindtijd:09-03-2014 om 03:20
joost58psa
09 mrt. / 00:41
€ 175