Mark Brusse - Ladder bij schutting

Mark Brusse - Ladder bij schutting kopen? Bied vanaf 70!
Mark Brusse - Ladder bij schutting kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Ladder bij schutting kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Ladder bij schutting kopen? Bied vanaf 70!Mark Brusse - Ladder bij schutting kopen? Bied vanaf 70!
  • Mark Brusse (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 45 cm (h x b)
Lijst80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190
Heldere litho van Mark Brusse, met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. Uitgegeven door Prent 190. Ingelijst in aluminium lijst. De conditie van het geheel is uitstekend.

Het werk kan zonder kosten wordn opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden via Swift Koeriers. Voor tarieven zie hieronder.

Mark Brusse (1937)

NederlandsNederlandsFransFransAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

390 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
60 cm
80 cm
45 cm
65 cm
Starttijd:02-08-2022 om 11:34
Eindtijd:14-08-2022 om 19:42
Openingsbod € 70
ObjectlocatieBreda, Nederland
VerzendingAlleen per koerier