Mark Brusse - litho - oplage: 40 ex. - 1993 - laatste kans!

Mark Brusse - litho - oplage: 40 ex. - 1993 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 69!
Mark Brusse - litho - oplage: 40 ex. - 1993 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 69!Mark Brusse - litho - oplage: 40 ex. - 1993 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 69!Mark Brusse - litho - oplage: 40 ex. - 1993 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 69!Mark Brusse - litho - oplage: 40 ex. - 1993 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 69!Mark Brusse - litho - oplage: 40 ex. - 1993 - laatste kans! kopen? Bied vanaf 69!

Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Mark Brusse (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mark Brusse (1937)

litho

jaar: 1993

oplage: 40 ex.

formaat: 56/76 cm.

met de hand gesigneerd l.o.

goede staat

zonder lijst

Mark Brusse (1937)

Alle items van deze kunstenaar(12)
Geplaatst door  RvZ
FA. (14)

125 verkochte items
Starttijd:28-04-2017 om 20:00
Eindtijd:07-05-2017 om 20:00
Openingsbod€ 69
ObjectlocatieLelystad, Nederland