Mark Brusse - Schutting met emmers - litho - Verkocht

Mark Brusse - Schutting met emmers - litho  kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Mark Brusse - Schutting met emmers - litho  kopen? Bied vanaf 25!Mark Brusse - Schutting met emmers - litho  kopen? Bied vanaf 25!Mark Brusse - Schutting met emmers - litho  kopen? Bied vanaf 25!Mark Brusse - Schutting met emmers - litho  kopen? Bied vanaf 25!Mark Brusse - Schutting met emmers - litho  kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  monschau
FA. (10)

369 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Mark Brusse (1937)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek werk van Mark Brusse, in 1973 uitgegeven door Prent 190. Losbladig, gesigneerd, gedateerd en met oplagenummer 107 / 190. De afmeting van het blad is 53 x 76 cm, de afbeelding is 45,5 x 64,5 cm. De conditie van het werk is redelijk. Eerdere inlijsting zorgde voor egale vergeling, er is een vochtvlek aan de uiterste linkerkant, er zijn nauwelijks zichtbare kreukjes rechts in beeld. Zie de foto's.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald In Breda of op kosten van de koper in een stevige koker aangetekend worden verzonden.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:08-12-2017 om 13:46
Eindtijd:15-12-2017 om 13:46
HvD
15 dec. / 11:05
€ 25