Mark Kostabi + Paul Kostabi 'Scheggia di coscienza', oplage 50 ex, handgesigneerd en genummerd, 2013 - Verkocht

Mark Kostabi + Paul Kostabi 'Scheggia di coscienza', oplage 50 ex, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 190!

Verkoopprijs: € 190,00

Mark Kostabi + Paul Kostabi 'Scheggia di coscienza', oplage 50 ex, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 190!Mark Kostabi + Paul Kostabi 'Scheggia di coscienza', oplage 50 ex, handgesigneerd en genummerd, 2013 kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mark Kostabi (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

Mark Kostabi en Paul Kostabi - Scheggia di coscienza

Bijzondere giclée van Mark en Paul Kostabi uit een gelimiteerde oplage van slechts 50 stuks. Handgesigneerd en uitgevoerd op een prachtige kwaliteit handgeschept katoenpapier. De schilderijen van zowel Paul als Mark Kostabi zijn opgenomen in de permanente collecties van bijvoorbeeld het Guggenheim Museum in New York. Het werk heeft een galerie waarde van ongeveer 500 Euro, bieden vanaf 190 Euro.

Kunstenaar: Mark Kostabi en Paul Kostabi
Titel: Scheggia di coscienza
Techniek: Giclée
Papier: Handgeschept katoenpapier
Jaar: 2013
Oplage: 50, dit is nummer 35
Gesigneerd: Met de hand gesigneerd door beide kunstenaars
Beeld Formaat: 49 x 34 cm (19.1" x 13.3")
Papier Formaat: 61 x 42 cm (23.8" x 16.4")
Conditie: in uitstekende staat.

Verzendkosten
€10 - Nederland
€12 - België, Duitsland
€18 - Ander EU landen.
U betaalt slechts eenmaal de verzendkosten. Het is mogelijk om het werk bij Artwrks in Rotterdam op te halen. Vanzelfsprekend betaalt u dan geen verzendkosten. Let op: aankopen kunnen gecombineerd worden, u betaalt slechts éénmaal de verzendkosten.

Authenticiteit gegarandeerd
Artwrks staat ingeschreven bij de Kamer van Koophandel. Wij garanderen dat alle werken origineel zijn. De standaard garantie is 21 dagen. Mocht blijken dat het werk niet juist is omschreven, zowel m.b.t. de conditie als de authenticiteit, dan ontvangt u het volledige aankoopbedrag terug.

Mark Kostabi (1961)

Alle items van deze kunstenaar(4)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 190,00
Starttijd:30-12-2014 om 22:32
Eindtijd:04-01-2014 om 22:32
Mfpisters
03 jan. / 18:04
€ 190