Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets – Huizen – Gesigneerd – 1975 - Verkocht

Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!Mark Thorn Leeson - (1950) – Dubbele ets  – Huizen – Gesigneerd – 1975  kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Mark Thorn Leeson (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

Beide etsen zijn handgesigneerd, getiteld en gedateerd (1975) met potlood.

Gemaakt in een oplage van 10 exemplaren.

De etsen zijn niet ingelijst, maar zijn met papieren tape bevestigd achter een passe-partout van dik papier.

Afmetingen: Passe-partout, 50 x 60 cm. 1e ets: Blad, 17 x  22 cm. Beeld, 10 x 12 cm. 2e ets: Blad, 17 x 21 cm. Beeld, 9 x 10 cm.

Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

Conditie: De 2 etsen zijn in zeer goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’ en heeft vlekken, met name aan de rechterkant. Deze etsen verdienen een goed passe-partout en bijpassende lijst.

Zie ook de foto’s.

Informatie over de kunstenaar:

Mark Thorn Leeson, geboren 11-7-1950 in Maastricht, beeldend kunstenaar.

Opleiding: De Amsterdamse Grafische school en de Rietveldacademie Amsterdam.

Hij komt uit een kunstenaarsfamilie. Zijn vader is de graficus Erik Thorn Leeson.

Mark Thorn Leeson is lid van de kunstenaarsvereniging ‘De Onafhankelijken’.

Hij staat vermeld bij het Rijksinstituut voor Kunsthistorische Documentatie (RKD): https://rkd.nl/explore/artists/77306

Titel: “Huizen”.

Kunstenaar: Mark Thorn Leeson

Techniek: ets.

Jaartal: 1975.

Oplage: 10 exemplaren. De ets links is nr 3 en de ets rechts is nr 4.

Ingelijst: De etsen zijn niet ingelijst, maar zijn met papieren tape bevestigd achter een passe-partout van dik papier.

Gesigneerd: Rechtsonder de etsen.

Conditie: De 2 etsen zijn in zeer goede staat. Het passe-partout is ‘vergeeld’ en heeft vlekken, met name aan de rechterkant.

Zie ook de foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam).

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,00 euro.

Naar België: Vanaf 8 euro (via Kiala). Bij verzending via Postnl: 15,00 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:14-06-2015 om 16:21
Eindtijd:21-06-2015 om 17:21
evriez0
20 jun. / 23:38
€ 35