Mark Verdoes - Giclée, HelloSunshine - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Mark Verdoes - Giclée, HelloSunshine - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
Mark Verdoes - Giclée, HelloSunshine - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Mark Verdoes - Giclée, HelloSunshine - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!Mark Verdoes - Giclée, HelloSunshine - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Mark Verdoes (1960)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
TechniekGiclée
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 77 cm (h x b)
Lijst77.5 cm x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/10
Mooie foto van Mark Verdoes, met gicléetechniek op papier gedrukt. Het werk is rechtsonder gesigneerd.

Mark Verdoes (1960)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (251)

30316 verkochte items
Alle items van deze verkoper (122)
103 cm
77.5 cm
77 cm
53 cm
Dit item is verkocht voor 23,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-07-2022 om 10:48
Eindtijd:08-08-2022 om 21:22
Biedingen (6)
Bein1976
29 jul. / 17:54
€ 20
JanPrinsse
29 jul. / 16:27
€ 15
Bein1976
29 jul. / 16:27
€ 11
Bein1976
26 jul. / 19:02
€ 5
nelleke1958
26 jul. / 19:02
€ 3
nelleke1958
26 jul. / 13:10
€ 1