Mark Verstockt - Mark Verstockt - gesigneerde en genummerde litho - 1975 - oplage van slechts 25 - Verkocht

Mark Verstockt - gesigneerde en genummerde litho - 1975 - oplage van slechts 25 kopen? Bied vanaf 145!
Grafiek (handgesigneerd)

Mark Verstockt - gesigneerde en genummerde litho - 1975 - oplage van slechts 25 kopen? Bied vanaf 145!Mark Verstockt - gesigneerde en genummerde litho - 1975 - oplage van slechts 25 kopen? Bied vanaf 145!Mark Verstockt - gesigneerde en genummerde litho - 1975 - oplage van slechts 25 kopen? Bied vanaf 145!Mark Verstockt - gesigneerde en genummerde litho - 1975 - oplage van slechts 25 kopen? Bied vanaf 145!
  • Mark Verstockt (1930-2014)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Mark Verstockt (1930-2014).

Geometrische abstractie.

Zeldzaam aangeboden werk!

Zwart-wit lithografie op glanzend papier.
Gesigneerd en genummerd.

Gekrast in het werk door de kunstenaar
Ex.nr. XIIX/XXV.

Oplage van slechts 25 werken
1975.
Afkomstig uit kunstfarde.
Heel goede staat.
Blad: 70x50cm.
Nooit ingekaderd.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België 10€/Nederland 20€

Wat meer info over deze kunstenaar:

Mark Verstockt (1930-2014) geboren te Lokeren was schilder, beeldhouwer, grafisch ontwerper en boekarchitect. Opleiding aan de Academie van Antwerpen (1951-52, J. Creytens en C. De Roover). Werkte aanvankelijk lyrisch abstract met verwijzingen naar elementen uit de natuur en de kosmos. Creëerde vanaf 1963 monochrome geometrische structuren, meestal gebaseerd op het vierkant en evolueerde naar de driedimensionale uitwerking van dit thema. Creëerde geometrisch abstract werk, verwant aan de kinetische kunst, geïntegreerd in de architectuur en in confrontatie met de natuur. Publiceerde over de moderne esthetiek. Werk tentoongesteld in de Musea van Antwerpen (MUHKA), Brussel en Oostende (PMMK).

Mark Verstockt (1930-2014)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  in2art
218 verkochte items
Alle items van deze verkoper (45)

ObjectlocatieWolvertem,  België
Starttijd23-8-2017 om 9:59
Eindtijd1-9-2017 om 19:59
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken