Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d - Verkocht

Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 32,00

Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!Mark Visione - 4 gesigneerde etsen - birth suite a,b,c,d kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mark Visione (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Vier bijzondere gesigneerde etsen met hetzelfde oplagenummer van Mark Visione

Titel: Birth Suite a, b, c, d

Oplagenummer alle vier de etsen: 9/10

Jaartal: niet bekend

Afmeting iedere ets: 15 x 15 cm

Afmeting papier iedere ets: 21,5 x 22 cm

Conditie: de etsen verkeren in uitzonderlijk goede staat, zijn nog nooit ingelijst geweest

Dit item is verkocht voor 32,00
Starttijd:16-08-2016 om 11:10
Eindtijd:22-08-2016 om 20:10
Biedingen (13)
JediArends
16 aug. / 14:08
€ 32
Cello1
16 aug. / 14:08
€ 31
JediArends
16 aug. / 14:08
€ 26
Cello1
16 aug. / 14:08
€ 21
JediArends
16 aug. / 14:08
€ 18
Cello1
16 aug. / 14:08
€ 16
JediArends
16 aug. / 14:08
€ 13
Cello1
16 aug. / 14:07
€ 11
JediArends
16 aug. / 14:07
€ 9
Cello1
16 aug. / 14:07
€ 7
JediArends
16 aug. / 14:07
€ 5
Cello1
16 aug. / 14:07
€ 3
JediArends
16 aug. / 11:43
€ 1