Mark Visione: Ets, Lunatics - Verkocht

Mark Visione: Ets, Lunatics kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Geplaatst door  svalbardart
FA. (19)

Lid sinds 2010
1372 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Mark Visione (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Mark Visione
Titel: Lunatics
Ets, handgesigneerd. Genummerd 13/14
Afmeting: 24 x 38 cm

VERZENDING

Uw aankopen worden aangetekend verzonden. Uw pakket is verzekerd.
Verzendkosten Europa: 15,00 euro, ongeacht het aantal aankopen.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:21-01-2017 om 19:06
Eindtijd:01-02-2017 om 18:06
Mariya
01 feb. / 17:07
€ 25