Mark Visione - gesigneerde ets - a marriage III - Verkocht

Mark Visione - gesigneerde ets - a marriage III kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Mark Visione - gesigneerde ets - a marriage III kopen? Bied vanaf 30!Mark Visione - gesigneerde ets - a marriage III kopen? Bied vanaf 30!Mark Visione - gesigneerde ets - a marriage III kopen? Bied vanaf 30!Mark Visione - gesigneerde ets - a marriage III kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van Mark Visione

Titel: a marriage III

Oplagenummer: 7/ 22

Afmeting: 40 x 49 cm

Afmeting blad: 48 x 60 cm

Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest

Mark Visione (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:27-12-2017 om 20:00
Eindtijd:04-01-2018 om 20:00
hanscornelis
04 jan. / 19:53
€ 30