Mark Visione - gesigneerde ets - birth suite - oplage 10 stuks - Verkocht

Mark Visione - gesigneerde ets - birth suite - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!
Mark Visione - gesigneerde ets - birth suite - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!Mark Visione - gesigneerde ets - birth suite - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!Mark Visione - gesigneerde ets - birth suite - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!Mark Visione - gesigneerde ets - birth suite - oplage 10 stuks kopen? Bied vanaf 10!
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van Mark Visione

Titel: birth suite

Oplagenummer: 10/ 10

Afmeting afbeelding: 30 x 30 cm

Afmeting blad: 39 x 39 cm

Conditie: de ets verkeert in bijzonder goede staat, is nog nooit ingelijst geweest

Dit item wordt zorgvuldig verpakt verzonden met PostNL

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:24-09-2016 om 21:08
Eindtijd:30-09-2016 om 19:08
Ton52
30 sep. / 00:00
€ 10