Mark Visione - gesigneerde ets - love - Verkocht

Mark Visione - gesigneerde ets - love kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Mark Visione - gesigneerde ets - love kopen? Bied vanaf 35!Mark Visione - gesigneerde ets - love kopen? Bied vanaf 35!Mark Visione - gesigneerde ets - love kopen? Bied vanaf 35!Mark Visione - gesigneerde ets - love kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige gesigneerde ets van Mark Visione

Titel: love

Oplagenummer: 29/ 50

Afmeting: 40 x 50 cm

Afmeting blad: 49 x 58 cm

Conditie: zeer goed, niet eerder ingelijst geweest

Mark Visione (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:09-10-2017 om 10:25
Eindtijd:13-10-2017 om 20:25
MarjonteRiele
12 okt. / 21:55
€ 35