Mark Visione - gesigneerde ets - pregnant study - Verkocht

Mark Visione - gesigneerde ets - pregnant study kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Mark Visione - gesigneerde ets - pregnant study kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - gesigneerde ets - pregnant study kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - gesigneerde ets - pregnant study kopen? Bied vanaf 20!Mark Visione - gesigneerde ets - pregnant study kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Mark Visione (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van Mark Visione

Titel: pregnant study

Oplagenummer: 5/ 10

Afmeting: 20 x 20 cm

Afmeting blad: 26 x 32 cm

Conditie: de ets verkeert in zeer goede staat, is niet eerder ingelijst geweest

De ets wordt zorgvuldig verpakt verzonden met PostNL

Mark Visione (1953)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:21-11-2016 om 13:17
Eindtijd:28-11-2016 om 19:17
R61F
28 nov. / 18:56
€ 20