Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot)

Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!
Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 85!
  • Mark Visione (1953)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen121 cm x 91.5 cm (h x b)
Lijst125 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Zeer fraai beschilderd reliëf op board van Mark Visione met de titel: 'Grace'. De lijst is onderdeel van het kunstwerk.

Kunstenaar: Mark Visione
Titel: Grace
Techniek: Beschilderd reliëf op board
Oplage: Unicum
Gesigneerd: ongesigneerd
Afwerking: Ingelijst
Afmeting voorstelling (HxB): 121 x 91 cm
Afmeting lijst (HxB): 125 x 95 cm
Conditie werk: Zeer goed
Conditie lijst: Gebruikt

Mark Visione (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Maison_d_art
FA. (9)

Lid sinds 2019
248 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
95 cm
125 cm
91.5 cm
121 cm
Starttijd:22-11-2022 om 08:57
Eindtijd:27-11-2022 om 19:10
Openingsbod € 85
ObjectlocatieHamont-Achel,  België
VerzendingAlleen per koerier