Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi - Verkocht

Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Ongespecificeerd
TypeDesign

Markku Salo voor Iitala - blauwe en groene votive kandelaar model Nappi. Beide in prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen; 12 x 2 cm groot

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:09-08-2016 om 14:20
Eindtijd:14-08-2016 om 14:20
jpmr5503
14 aug. / 12:30
€ 1