MARK&PAUL KOSTABI & TONI ESPOSITO Gr Giclee ETERNITY NOW 3xHandgesigneerd - Verkocht

MARK&PAUL KOSTABI & TONI ESPOSITO   Gr Giclee   ETERNITY NOW  3xHandgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

MARK&PAUL KOSTABI & TONI ESPOSITO   Gr Giclee   ETERNITY NOW  3xHandgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!MARK&PAUL KOSTABI & TONI ESPOSITO   Gr Giclee   ETERNITY NOW  3xHandgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!MARK&PAUL KOSTABI & TONI ESPOSITO   Gr Giclee   ETERNITY NOW  3xHandgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!MARK&PAUL KOSTABI & TONI ESPOSITO   Gr Giclee   ETERNITY NOW  3xHandgesigneerd kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1046 verkochte items
Alle items van deze verkoper (53)
  • Mark Kostabi (1961)
GesigneerdHandgesigneerd

prachtige grote kleurengiclee van Mark&Paul Kostabi en Toni Esposito

afmeting blad  110x44 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd en genummerd oplage 60ex

Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:18-02-2018 om 14:45
Eindtijd:23-02-2018 om 21:45
Theo_Ruyters
20 feb. / 10:34
€ 85