Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 60 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Het kunstwerk bevind zich in absolute nieuwstaat door het feit dat dit nooit tentoongesteld is geworden en derhalve ook niet ingelijst is geweest. Zorgvuldig bewaard en niet blootgesteld geweest aan licht. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Delftzijl, Nederland |
Objectlocatie | Delftzijl, Nederland |
Starttijd | 7-8-2021 om 10:25 |
Eindtijd | 7-2-2022 om 11:21 |