Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst)

Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 599!
Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 599!Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 599!Marli Hommel - Olieverf op doek: Twee paardenhoofden - 2008(Ingelijst) kopen? Bied vanaf 599!
  • Marli Hommel (1957)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2008
Stijl Modern
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 80 cm (h x b)
Incl. lijst 84 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Ingelijste olieverf op doek van Marli Hommel uit 2008. Voorstelling twee paardenhoofden. Afmetingen incl (bak)lijst: H84 x b84cm. Afmetingen doek: H80 x b80cm. Het werk is achterop, voorzien van een monogram van de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Het werk kan ook worden verstuurd met een kleine kunstkoerier(Swift).

Marli Hommel (1957)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KiewitKunst
6460 verkochte items
Alle items van deze verkoper (735)
84 cm
84 cm
80 cm
80 cm