Marli Turion - FIGURATIE MET VROUWENGEZICHT / KLEURLITHO / 49x64cm / SIG / 2004

Marli Turion - FIGURATIE MET VROUWENGEZICHT / KLEURLITHO / 49x64cm / SIG / 2004 kopen? Bied vanaf 28!

Verkoopprijs: € 32,20 (Incl. 15% veilingkosten)

Marli Turion - FIGURATIE MET VROUWENGEZICHT / KLEURLITHO / 49x64cm / SIG / 2004 kopen? Bied vanaf 28!Marli Turion - FIGURATIE MET VROUWENGEZICHT / KLEURLITHO / 49x64cm / SIG / 2004 kopen? Bied vanaf 28!Marli Turion - FIGURATIE MET VROUWENGEZICHT / KLEURLITHO / 49x64cm / SIG / 2004 kopen? Bied vanaf 28!Marli Turion - FIGURATIE MET VROUWENGEZICHT / KLEURLITHO / 49x64cm / SIG / 2004 kopen? Bied vanaf 28!Marli Turion - FIGURATIE MET VROUWENGEZICHT / KLEURLITHO / 49x64cm / SIG / 2004 kopen? Bied vanaf 28!

Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (19)

292 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
  • Marli Turion (1952)
Jaartal2004
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage4/10
Marli Turion (°1952)
Figuratie met vrouwengezicht.
Kleurlithografie op dun papier.
Gesigneerd met potlood.
Ex.nr. 4/10.
2004.
Proper blad.
Blad: 49x64cm.

Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België/Nederland: 9.50 euro. (Nederlandse klanten: identieke kostprijs als verzending binnen België).

Marli Turion (1952)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  KUNSTHUIS_BE
FA. (19)

292 verkochte items
64 cm
49 cm

Dit item is verkocht voor 32,20(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:10-02-2020 om 11:24
Eindtijd:23-02-2020 om 20:27

Biedingen (1):

TripleR
23 feb. / 18:29
€ 28