Marta Jedrysko - Ella in the mood for summer

Marta Jedrysko - Ella in the mood for summer kopen? Bied vanaf 45!
Marta Jedrysko - Ella in the mood for summer kopen? Bied vanaf 45!Marta Jedrysko - Ella in the mood for summer kopen? Bied vanaf 45!Marta Jedrysko - Ella in the mood for summer kopen? Bied vanaf 45!
  • Marta Jedrysko (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlAbstract
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Fraaie kleurrijke zeefdruk van Jedrysko. Gesigneerd door de kunstenaar. Uit de In the mood for summer-serie.
Het werk verkeert in goede conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
U kunt het werk ook laten opslaan in onze speciale opslagruimte en het in een later stadium ophalen.

Ook kunne wij uw inlijstingen verzorgen.

Marta Jedrysko (1959)

NederlandsNederlandsPoolsPoolsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2606 verkochte items
Alle items van deze verkoper (479)
42 cm
44 cm
Starttijd:02-10-2022 om 19:36
Eindtijd:16-10-2022 om 22:27
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland