Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang

Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang kopen? Bied vanaf 1250!
Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang kopen? Bied vanaf 1250!Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang kopen? Bied vanaf 1250!Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang kopen? Bied vanaf 1250!Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang kopen? Bied vanaf 1250!Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang kopen? Bied vanaf 1250!Marten Klompien (1917-1996), inkt / aquarel, zonsondergang kopen? Bied vanaf 1250!

Geplaatst door  Paintings_73
FA. (1)

Lid sinds 2017
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Marten Klompien (1917-1996)
TypeTekening / Aquarel

Herkomst gemeente Delfzijl,

cat.nr. 35179

gesigneerd linksboven

Starttijd:03-10-2017 om 21:54
Eindtijd:11-10-2017 om 21:54
Openingsbod€ 1250
ObjectlocatieRoermond, Nederland