Marten Molema – Gouache – Jan met de pet – Gesigneerd – 1978 - Ingelijst - Verkocht

Marten Molema – Gouache – Jan met de pet – Gesigneerd – 1978 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 15,00

Marten Molema – Gouache – Jan met de pet – Gesigneerd – 1978 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Marten Molema – Gouache – Jan met de pet – Gesigneerd – 1978 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (82)

2855 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
  • Marten Molema (1930)
TypeTekening / Aquarel

Een gouache van Marten Mollema uit 1978.

Marten Mollema (geboren 22-2-1930 in Hoogezand-Sappermeer), gouache-schilder.

 Werkzaam geweest in Krimpen aan den IJssel.

Titel: ‘Jan met de pet’. Dit staat achterop het passe-partout geschreven (zie de 5e foto).

Kunstenaar: Marten Mollema. Staat achterop het passe-partout vermeld (zie de 5e foto)

Techniek: Gouache.

Jaartal: 1978.

Afmetingen: Lijst51 x 61 cm (b x h).

                         Afbeelding, 34 x 44 cm (b x h).

Ingelijst: In een witte houten lijst met passe-partout en glasplaat.

Gesigneerd: Met de initialen “M. M.” rechtsonder.

Conditie: De gouache is in goede staat. Het passe-partout heeft vlekjes, m.n. aan de bovenrand.

Klaar om op te hangen.

Zie ook de 6 foto’s.

Afhandeling:

-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur vanwege de kwetsbaarheid van een glasplaat tijdens versturen.

-Het werk kan aangetekend verzonden worden via Postnl.

Verzendkosten:

Binnen Nederland: 8,05 euro.

Vragen? Stuur gerust even een mailtje.

Dit item is verkocht voor 15,00
Starttijd:12-04-2014 om 17:46
Eindtijd:26-04-2014 om 17:46
Biedingen (4)
lopez
26 apr. / 17:37
€ 15
carl
24 apr. / 11:27
€ 10
Ferre
14 apr. / 13:17
€ 5
pjtr
13 apr. / 23:56
€ 1